ak vás zaujíma, čo pripravujeme, ak chcete získať publikácie z našej edície,
prihláste sa na odber e-mailového mesačníka:
podrobnejšie informácie.
Pravidlá diskusie v PriestorNete
1. Komentovať jednotlivé príspevky môže každý záujemca, a to pod svojím menom, značkou alebo anonymne.
2. Komentáre nesmú obsahovať vulgarizmy ani urážlivé a nemravné vyjadrenia, nesmie sa v nich propagovať násilie; zakázané sú aj ostatné neetické prejavy, napríklad nepodložené obvinenia. Komentár by mal byť zameraný na predmet príspevku a nie na osobu autora či redaktora.
3. Komentáre nesúladné s predchádzajúcim ustanovením, rovnako tak bezobsažné komentáre, nebudú publikované.
4. Diskusia je moderovaná – znamená to, že zverejnenie komentára nie je okamžité, ale závisí aj od časových možností redaktora. Redaktor má právo odmietnuť, čiže nepublikovať komentár aj bez udania dôvodu.
5. Odoslaním komentára jeho autor vyjadruje súhlas s týmito pravidlami.
Vo všeobecnosti žiaľ platí: Oko za oko, zub za zub! Ostatné mentorovanie je možno správne, ale takí sú už ľudia dnešnej degenerácie, v ktorých prevláda - závisť a nenávisť! Nechcem brať božie meno nadarmo, ale...Že sa na to vôbec pán Boh môže dívať! milan kupecký
OdpovedaťOdstrániť"ktoré by sa dali vybaviť aj iným spôsobom." Niektorí z vás, aj ja, som pamätníkom socializmu a viem, pracovné spory sa dali riešiť cez ZV ROH, OV ROH, KV ROH, URO, občianske spory cez MNV, ONV, KNV, príslušné ministerstvo, stranícke spory cez ZV KSS atď. a mohli sa cez stranu domáhať svojej pravdy aj nestraníci. Bola to ozaj občianska spoločnosť. Ale rovnako, ak občan nepochodil cez tieto inštitúcie, mohol sa obrátiť aj na súd. Mal som s tým osobnú skúsenosť, kde v konečnom dôsledku rozhodlo ministerstvo.
OdstrániťOdpoveď "pamätníkovi": Česi by povedali: Ej, kde tie ľoňské snehy jsou...milan Kupecký
OdpovedaťOdstrániť